В аеропорті «Харків» 20 жовтня по злітно-посадковій смузі пройшов забіг Kharkiv Airport Run. Цей забіг став вже другим на території харківського аеропорту. Перший відбувся минулого року, тоді в ньому взяли участь близько 300 спортсменів-професіоналів.

Цього року учасниками забігу стали вже 637 бігунів — спортсменів та любителів. Вони пробігли дистанції на вибір — 5 або 10 кілометрів. Вік учасників починався від 6 років. У день забігу стара злітно-посадкова смуга перетворилася на бігову трасу — територію огородили, встановили стартову і фінішну арку, пункти з водою.

Кращий результат на дистанції 10 кілометрів серед чоловіків — рекордні 29 хвилин 57 секунд — показав представник Івано-Франківська Руслан Савчук. Кращий результат на 10 кілометрах серед жінок продемонструвала представниця Новомосковська Тетяна Вілісова — 34 хвилини 33 секунди.

На дистанції в 5 кілометрів перемогу здобули харків’яни. Швидше за всіх серед чоловіків пробіг Михайло Парфьонов — за 16 хвилин 33 секунди. Першою серед жінок на цій дистанції фінішувала Оля Донченко з результатом 19 хвилин 16 секунд.

Призери забігу отримали медалі, кубки та подарунки. Переможці основної дистанції на 10 кілометрів виграли квитки в обидва боки на рейси авіакомпанії Turkish Airlines.

У заході взяли участь 637 бігунів. Переможці отримали квитки від перевізника Turkish Airlines.