21 жовтня, в суботу, в міжнародному аеропорті «Харків» відбувся забіг Kharkiv Airport Run. Він став першим в Україні забігом по злітно-посадковій смузі. У заході взяли участь понад 300 спортсменів-професіоналів і любителів, які пробігли на вибір дистанцію 5 або 10 кілометрів.

Кращий результат на дистанції 10 кілометрів серед чоловіків — 31 хвилину 19 секунд — показав Дмитро Лашин з Білої Церкви, чемпіон України з бігу на аналогічну дистанцію 2014-2017 років. Другим з результатом 32 хвилини 16 секунд став Павло Олійник з Чернігова — срібний призер чемпіонату Європи серед поліцейських на 3 кілометри з перешкодами. Третім з результатом 32 хвилини 19 секунд до фінішу прийшов Павло Верецький з Миколаєва — переможець і призер міжнародних стартів. Таким чином, в переможцях чоловічого забігу харків’ян не опинилось.

А ось серед жінок першість здобули харків’янки — бронзові призерки Кубка Європи на 10 кілометрів в командному заліку. Юлія Шматенко подолала дистанцію першою — за 33 хвилини 46 секунд. Другою з результатом 34 хвилини 30 секунд стала Олена Сердюк. Третє місце завоювала Дарина Михайлова — спортсменка з Білої Церкви, чемпіонка України з кросу, учасниця чемпіонатів світу та Європи. Вона пробігла дистанцію за 34 хвилини 45 секунд.

Переможці та призери отримали медалі, кубки та квитки від авіакомпанії Turkish Airlines.

Організатор пробігу — Ukraine Sport Events за підтримки департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Забіг проходив на відрізку старої злітно-посадкової смуги. Організатори розглядають можливість зробити забіг щорічним.

Автор фото: Олексій Слюсаренко.